Kuzeybatı Gayrimenkul Logo

 Skip Navigation LinksAnasayfa > Danışmanlık
Kuzeybatı Danışmanlık
Kuzeybatı, konut projelerinin yanı sıra alışveriş merkezleri, ofisler, sanayi tesisleri, lojistik tesisleri, oteller ve tüm mülk çeşitleri için fizibilite, en yüksek ve en verimli kullanım çalışmaları, pazar araştırmaları ve ekspertiz hizmetleri sunmaktadır.
Uzmanlığımız ve tecrübemiz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarının ortaya çıkarılması ve işletmelerin ve mülklerin ihtiyaçlarına odaklı çözümlerin üretilmesini temin etmektedir. Raporlarımız, analizlerimiz ve tahminlerimiz karar alma süreçleri için vazgeçilmez olurken, gayrimenkul stratejilerine değer ekler.
 
Özellikle, hizmet verdiğimiz proje geliştiriciler, karar alma süreçlerinde danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmaktadırlar. Danışmanlık departmanımız, perakendeden lojistiğe, ikinci konut projelerinden otellere kadar her çeşit gayrimenkulün her alanında raporlama hizmet sunmaktadır. Raporlarımız, uluslararası pazarlarda bulabileceğiniz en yüksek düzeydeki kaliteyi temsil etmektedir.
 
Danışmanlık hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, aşağıdaki konuları kapsar;
 

Detaylı Referans Haritası İçin Tıklayınız

Kuzeybatı Gayrimenkul’ün Danışmanlık Departmanı’nın web hizmetleri www.degerliyorum.com sitesinde devam etmektedir. Siteye ulaşmak için  tıklayınız.